Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai’de Şirket Kurma

Dubai ihracat danışmanlığı - Dubai ticaret danışmanlığı

Dives Consulting, ezberbozan çalışma sistemi ile, kısa sürede ihtiyacınız olan bilgiyi size sağlamaktadır. Amacımız, bugüne kadar edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimize ticaretinizde maksimum fayda sağlayacak şekilde sunmaktır.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde şirket açılışı uzmanlık gerektiren bir iştir.  Birleşik Arap Emirlikleri’nde toplam 37 adet serbest bölge bulunmaktadır. Abu Dhabi, Sharjah, Fujairah, Ajman, Ras al-Khaimah ve Umm al-Quwain’de birçok serbest bölgeye sahiptir. Serbest bölgeler genel olarak liman serbest bölgeleri, havaalanı serbest bölgeleri ve anakara serbest bölgeleri olarak sınıflandırılabilir.

Şirket kurarken, firmaların ihtiyaç, beklenti ve bütçelerini göz önünde bulundurarak serbest bölge tayini yapılmalıdır. Aksi taktirde, yapılacak hatalar, firmalara, binlerce hatta yüzbinlerce dolar zarar olarak geri dönecektir. Dives Consultancy olarak, sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve siz müşterilerimize en doğru hizmeti vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Serbest bölgelerde kurulan işletmelerde genel olarak aşağıdaki muafiyetler bulunmaktadır;

  • İşletmenin% 100 yabancı mülkiyeti
  • % 100 ithalat ve ihracat vergisi muafiyeti
  • % 100 sermaye geri dönüşü ve kar muafiyeti
  • Kişisel ve şirket gelir vergisi bulunmamaktadır.
  • İşçi alımında vergi bulunmamaktadır.

Dives ile Dubai'yi Keşfetmeye Hazır mısınız?

Sohbete Başla
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?