Birleşik Arap Emirlikleri,
Dubai’de Ticari Danışmanlık

Dubai'de şirket Kurmak

Globalleşen dünyamızda, çok uluslu firmalar geniş ölçekte faaliyet göstermektedir. Lokal düşünüp, global hareket etmek, firmaların başarılarının itici gücüdür. Ticari rekabet ortamının artması, yerel firmaların gerek yerli, gerek yabancı firmalarla rekabet etmesi gerekliliğini doğurmuştur. Dolayısıyla ‘sadece KENDİ- YEREL’ pazarımızda kalmak yeterli gelmediği gibi yakın pazarlardan başlayarak, tüm Dünya’da var olmak nihai hedefimiz olmalıdır.

Şirketler belli bir büyüklüğe eriştiğinde ya küçülmek ya da yeni yatırımlarla genişlemek zorundadırlar. Aynı yerde kalmak mümkün değildir. Genişleyen vizyon, satış ve potansiyelleri ile var olan yapıları ihtiyaçlarına cevap verememektedir. Dolayısıyla, ya küçülmek ya da genişlemek zorundadırlar. Ancak değişmek, genişlemek, büyümek korkutur. Bilinmedik sularda yüzmek, hem heyecan verir ama öte yandan da, korkutur. Bu korku firmaların geri çekilmesine neden olur, bu yüzden de ertelerler, büyümeyi, genişlemeyi ertelerler. Mevcut durumlarının kendileri için zaten yeteri kadar iyi olduğunu düşünür ve biz bu durumu koruyalım bize yeter diye düşünürler. Büyümek ve değişim için de genelde hep bir bahaneleri vardır. Sorun şu ki bunların bahane olduğunu ya görmezler ya da kabul etmezler.

Dives Consulting olarak, büyümekten, genişlemekten korkan ve/veya kafasında soru işaretleri olan firmalara yardımcı oluyoruz. Uluslararası standartlara açılmanın prestijli ve kolay kapısı Dubai’dir diyebiliriz. Çünkü Birleşik Arap Emirlikleri 200’ün üzerinde birbirinden farklı ırk ile aynı anda sosyal ve ticari hayatı yaşayabileceğiniz, Dünya’nın ortasında bulunan önemli bir cazibe merkezidir. Bir çok çağdaş ve medeni topluma göre daha düzenli, temiz, modern, sınıflandırmanın olmadığı, kuralların herkese eşit olarak işlediği bir ülkedir Birleşik Arap Emirlikleri. Coğrafi konumu ve saat dilimi nedeniyle Dünya’nın her yeri ile rahatlıkla çalışma imkanı sağlar. Birleşik Arap Emirlikleri Dubai, önemli bir ticari hap olup, geniş coğrafyalara hizmet vermektedir.

Dives ile Dubai'yi Keşfetmeye Hazır mısınız?

Sohbete Başla
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?