Mutlu Müşteriler

Müşterilerimizin fikirlerini gerçeğe dönüştürmelerinde yardımcı olduk.
Sizde Dives Consulting farkıyla Dubai'de yeni bir iş kurmak veya işinizi geliştirmek ister misiniz?

Image is not available
Image is not available

Türkiye’de üretim yapıyoruz ve tüm Dünya’ya ürünlerimizi uluslarası değerinde satmak istiyorduk. Ancak maalesef Türk ürünlerinin fiyat imajından ötürü, makinelerimizi değerinde satamıyorduk. Dives Consulting ile beraber Dubai’de açtığımız Uluslararası Satış Ofisimizle ürünlerimizi, Alman, İtalyan makinelerinin fiyat skalasında satabiliyoruz. Dives Consulting teşekkür ederiz.

Barış Çınar
Image is not available
Image is not available

Körfez ülkelerine açılmak istiyorduk. Özellikle Dubai pazarındaki fırsatların farkındaydık. Her ne kadar uluslararası bir firma olsak da Arap yarımadasının kendine has iş kültürü yatırımlarımızı tehlikeye atabilirdi. Bu yüzden Dives Consulting ile çalıştık. Bu sayede düşük maliyetlerle yabancı bir ülkede, firmamızı rahatlıkla yönetebiliyoruz. Çok memnunuz.

Gilles Gallin
Image is not available
Image is not available

Yurt içinde yeterince büyümüştük. Yurtdışına açılmak istiyorduk ancak ne ile karşılacağımızı bilmiyorduk. Bu durum adım atmamızı engelliyordu. Dives Consulting sayesinde, tüm bilinmezlikleri hızlı bir şekilde aştık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Ruhi Yılmaz
Image is not available
Image is not available

Dives Consulting Birleşik Arap Emirliklerin’de istediğimiz doğru bilgiyi, kısa sürede bize sağladı. Bu sayede, hızlı bir şekilde, Birleşik Arap Emirlikleri pazarına girebildik. Teşekkür ederiz.

Mehmet Deniz
Slider

MUTLU MÜŞTERİLER

Bizimle Dubai'ye Adım Atıp
Başarıya Ulaşanlar

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İster misiniz?

İhracat Danışmanlığı Hizmetleri
Sohbete Başla
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?